Referencie

Lucia

Veľmi príjemná, sčítaná, usmievavá, ľudská, trpezlivá, komunikatívna. Pani doktorka aj sama zavolá, keď má výsledky vyšetrení a opýta sa na zdravotný stav po nasadení liečby. Za každú cenu nenúti ATB, dokáže poradiť aj zaručené recepty overené rokmi. Sestrička po chorých pacientoch automaticky vyvetrá miestnosť a až potom pustí dnu ďalšieho. U nás maximálna spokojnosť.

Kristína

Najlepšia lekárka akú som doteraz spoznala. Milá, usmievavá, s citlivým prístupom k pacientovi (dieťaťu) a samozrejme veľmi vynikajúca odborníčka. Som rada že je a som spokojná, že pred 15 rokmi som svoje dieťa (teraz už aj druhé) prihlásila práve do tejto ambulancie. Ďakujem pani doktorka a takisto patrí vďaka aj sestričke. Sme radi že ste. Lenka, Tobiasko a rodičia.

Petra

Je to veľmi dobrá pani doktorka. Vie veľmi dobre poradiť usmerniť, ale aj pomôcť. Ja som veľmi rada, že je lekárkou pre moje 4 deti. Vie byť aj veľmi ľudská nie len k deťom, ale aj k rodičom. Vie vysvetliť a nie za každú cenu chce dávať ATB. Pani dokroka ďakujeme za všetko.

Adriana

Veľmi dobrá pani doktorka poradí, odpovie na všetky otázky čo sa týka zdravotneho stavu naozaj vynikajúca doktorka. Odporúčam každému.

Sandra

Veľmi dobrá pani doktorka, poradí, pomôže, vysvetlí všetko na čo sa človek opýta

Radushka Radlena

Najlepšia doktorka na svete! Vždy k nej rada chodím. Pomáha mi aj s kožnými problémami keďže to už kožný nevie. Odporúčam je super.

Igor

Veľmi dobrá lekárska starostlivosť, prístup k pacientovi. Sme u nej už 23 rokov, vždy profesionálny prístup a tento týždeň zachránila život jednému z mojich synov. Ďakujeme pani doktorka

Jakub

U tejto pani doktorky som prakticky celý život. Vždy bola veľmi ochotná, profesionálna a vždy vedela dobre poradiť v prípade akýchkoľvek otázok.

Martina

Nad mieru spokojnosť, odbornosť na vysokej úrovni, príjemné vystupovanie, rodinná atmosféra

Zuzana

Dnes sme boli u pani doktorky prvý krát. Úžasná a skvelá p.doktorka. Zobrali nás presne na čas aký sme boli objednaný. Perfektná komunikácia s p.doktorkou. S p.doktorky vyžaroval profesionálny prístup. Som veľmi rada že sme sa k nej dostali.